רובוטים שיכולים לבשל 10000 מתכונים שונים

הסטארט-אפ הקנדי YPC Technologies, שמגדיר עצמו כחברת רובוטיקה חלוצית בתחום המזון, הודיע על סגירת סבב גיוס ראשוני בהיקף של 1.8 מיליון דולר ובמקביל יצא בהכרזה שאמורה לעניין לא מעט בעלי מסעדות לעתיד שאחרי מיגור הקורונה. לדברי החברה היא בנתה את המערכת הרובוטית


הסטארט-אפ הקנדי YPC Technologies, שמגדיר עצמו כחברת רובוטיקה חלוצית בתחום המזון, הודיע על סגירת סבב גיוס ראשוני בהיקף של 1.8 מיליון דולר ובמקביל יצא בהכרזה שאמורה לעניין לא  מעט בעלי מסעדות לעתיד שאחרי מיגור הקורונה. לדברי החברה היא בנתה את המערכת הרובוטית הראשונה בעולם שיכולה להכין אלפי מתכונים ברמת מסעדת שף, תוך שימוש ברכיבים טבעיים. המערכת, שמבוססת על שימוש בקובוטים (רובוטים שיתופיים) של חברת Universal Robots, לא תבוא במקומם של עובדים אנושיים, אלא היא תעבוד לצידם, לטובת ייעול משימות ההכנה של מגוון תפריטים. בסבב הגיוס לקחה חלק קרן Toyota AI Ventures. 

״לגישה שלנו לבישול רובוטי יש פוטנציאל לשינו הדרך בה מכינים כיום אוכל במסעדות. המערכת תאפשר להוזיל משמעותית אוכל איכותי שמוגש כיום במסעדות״, אומר גונר גראס, מנכ״ל ומייסד החברה. YPC כבר החלה במכירות הראשונות, על בסיס הרשמה, למגוון תעשיות, כולל מסעדות, קפטריות ובתי מלון. ״הפטנט: שילוב של מערכות בישול מתקדמות עם רובוטיקה ולימוד מכונה. הפתרון מאפשר לספק ארוחות היגייניות יותר בתקופת המגיפה, להוריד עלויות כח אדם ולצמצם בזבוז. יתרון נוסף: בניגוד לשטח שנזקקים לו במטבח מסחרי סטנדרטי, המטבח הרובוטי שלנו תופס מעט מאוד מקום וניתן לניידו בקלות״. 

לדברי זיו שדה, סמנכ״ל השיווק בחברת S-PAD, נציגת Universal Robots בישראל, מאז פרוץ הקורונה היו לא מעט פניות לבחינת שילוב קובוטים במטבחים תעשייתיים. ״יש בהחלט התלהבות בתקשורת המקצועית, כשמדברים על מה יכולה לעשות רובוטיקה בשילוב בינה מלאכותית (AI) ולימוד מכונה (ML) לתחום המסעדנות... הבינה המלאכותית שהקובוטים מצויידים בה כיום הופכת אותם כבר כיום להרבה מעבר ל׳מכונות׳ שיכולות לבצע עבור בני האדם את המלאכות ה׳מלוכלכות׳ והמשעממות ביותר. בעלי מסעדות הם אנשים פרגמטיים ומוטי מטרה והם מאמצים ומיישמים אסטרטגיות יצרניות בדרך שמכוונת למקסם את התוצאות העסקיות שלהם ובשאיפה תמידית לייעל את הליכי הייצור. זו גם הסיבה מדוע רובוטים ורובוטים שיתופיים (קובוטים) בפרט ישחקו תפקיד גדל והולך במירוץ הזה״. 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>