פסטיבל בירה באשלים

פסטיבל הבירה של עמותת איילים ביישוב אשלים שבמועצה האזורית רמת נגב התחיל כיוזמה של מספר סטודנטים וסטודנטיות שמתגוררים בכפר הסטודנטים אשלים של עמותת איילים ולומדים באוניברסיטת בן גוריון

פסטיבל הבירה של עמותת איילים ביישוב אשלים שבמועצה האזורית רמת נגב התחיל כיוזמה של מספר סטודנטים וסטודנטיות שמתגוררים בכפר הסטודנטים אשלים של עמותת איילים ולומדים באוניברסיטת בן גוריון.

הפסטיבל שהתקיים לראשונה בשנה שעברה משך אלפי צעירים מכל רחבי הארץ.
הפסטיבל יתקיים ביישוב אשלים בתאריך 27/7 ויכלול דוכני אוכל ודוכנים שימכרו בירה ישראלית מקומית ממבשלות בירה דרומיות בשלל טעמים. 

בפסטיבל יופיעו הראפר המצליח JIMBO J ולהקתTHE PAZ BAND  - הרכב רוק ייחודי שפרץ בשנים האחרונות את דרכו לתודעה בארץ ובחו״ל, ומוכיח שהרוקנרול עוד חי ובועט.

פסטיבל הבירה הוא אירוע חברתי ללא מטרות רווח שבנוי כולו על טהרת המוסיקה, קידום עסקים מקומיים ואווירה מדברית קסומה – במטרה למשוך אלפים מכל קצוות הארץ אל המדבר וכמובן פסטיבל ססגוני ענק לתושבי האזור.

מדובר בפסטיבל חברתי שקם על ידי הקהילה ולמען הקהילה, הצעירים שיזמו את הפסטיבל שמתקיים זו השנה השנייה, מאמינים שתרבות הוא כלי ליצירת איכות חיים גבוהה ולמשיכת צעירים ומשפחות אל הנגב. כדי להפיק את הפסטיבל השנה היוזמים גייסו 30 אלף ₪ באמצעות פרויקט הד-סטארט גדול.

עמותת איילים שמה לעצמה למטרה לחבר את הצעירים לערכים כמו ציונות, התיישבות חלוציות ואהבה הארץ. באמצעות כפרי הסטודנטים המשלבים מעורבות חברתית וחיי קהילה. בכך מהווה איילים פלטפורמה המאפשרת לסטודנטים המתגוררים במקום במסגרת לימודיהם להתאהב בישוב ולהפוך לתושבי קבע עד סיום לימודיהם. מעל 1200 סטודנטים ומתיישבים מתגוררים כיום בכפרי איילים הפרושים מקריית שמונה ועד דימונה. מעל 40% מבוגרי העמותה בוחרים בנגב, בגליל ובלוד כבית עם סיום לימודיהם.

מאיה מזרחי, מובילת כפר איילים באשלים: "פסטיבל הבירה בנגב הופק השנה בפעם השניה בהתנדבות של החבר׳ה מאיילים. מדובר בפסטיבל מדברי עם מוזיקה משובחת ואוכל טוב, אנשים יפים והרבה הרבה בירה. מעבר לחשיפה שהפסטיבל נותן למוזיקה ועסקים מקומיים מהנגב, זו הזדמנות נהדרת לאפשר לעוד אנשים לחוות את הנגב כמו שאנחנו באיילים חווים אותו - מרחב ייחודי ומושלם עבור חבר'ה צעירים. שנה שעברה הפסטיבל משך צעירים מכל רחבי הארץ לראות את הנגב היפייפה שלנו. אני חושבת שאפשר לומר בגאווה שאנחנו מפיקים כאן פסטיבל שהוא לא רק כיף אלא גם ציוני וחשוב למדינה הקטנה שלנו"

הכניסה לפסטיבל חופשית.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>